عضو گروه شهيداويني
فهرست دوستان
      صفحه 1 از 1 ( 3 دوست)  < 1 >  
از نگاه ديگران

نظري در مورد اين كاربر ارسال نشده است.


مشخصات
عضو گروه شهيداويني

نام: عضو گروه شهيداويني
نام مستعار: محمد
تاريخ عضويت: 86/2/20
سن وبلاگ : 13 سال و 5 ماه و 12 روز
شغل: درس مي خوانم
وزن: 70
قد: 131

لينك مورد علاقه: cinemazion.blogfa.com

لينك مورد علاقه: smostaghaci.persianblog.ir

لينك مورد علاقه: honarnews.net

درباره خودم: سلام. يكي از اعضاي گروه مطالعاتي شهيد آويني هستم. سعي مي كنم فيلم را عاقلانه و منتقدانه و انساني ببينم نه اينكه فيلم مرا منفعل كند و در خلسه تصنعي فرو ببرد. البته كتاب خواندن را بيشتر توصيه مي كنم،‏ نه هر كتابي را. انگيزه داشتن و هدفمندي در مطالعه و برنامه ريزي كلان و به موقع است كه آدمي را پيش مي برد. اللهم اعوذ بك من علم لاينفع. به هنرمندان صهيونيست اطميناني ندارم، چون ‍قرآن آنها را بدترين دشمنان مومنين مي داند. (مباركه82مائده) متاسفانه آنها بر سينما و هنر غرب بدجور چنگ انداخته اند. البته به انديشمندان منصف غرب، كه كمتر ديده مي شوند، علاقه مندم. گذر عمر كوتاه است، آن را قدر بدانيم. واژگان كليدي مورد نظرم را در بخش آرشيوهاي موضوعي وبلاگ ببينيد. تذكر دلسوزانه اشتباهات، به رشد جدي فكري جامعه كمك مي كند، پس منتظرم.
توضيح: سلام. يكي از اعضاي گروه مطالعاتي و بي ادعاي شهيد اويني هستم. نظرات خودم را در اين وبلاگ بازتاب مي دهم. سعي مي كنم فيلم را عاقلانه و منتقدانه ببينم نه اينكه فيلم مرا منفعل كند. البته كتاب خواندن را بيشتر توصيه مي كنم،‏ نه هر كتابي را. انگيزه داشتن و هدفمندي در مطالعه و برنامه ريزي كلان وبه موقع را توصيه مي كنم. اللهم اعوذ بك من علم لاينفع. گذر عمر كوتاه است ان را قدر بدانيم. كلمات كليدي كه در اين وبلاگ مي توانيد پي گيري كنيد: غرب شناسي، نقد فيلم، سينماي هاليوود، تحليل محتوايي، شناخت عمال سينماي صهيونيستي و غرب و شرق و سينماي هند و چين و كره و آثار هنري بودايي و هندويي و كنفسيوس و يهودي و مسيحي، دين در سينما، اسلام امريكايي در هاليوود، اسلام هراسي، اسلام فوبيا، اسلام ستيزي، ايران هراسي، شيعه هراسي، عرفان هاي جديد و هنر مدرن و پست مدرن، آخرالزمان در سينما، كاباليسم و بوديسم و عرفان هاي التقاطي در سينما، زن و جنسيت و سكس و خشونت و تخيل و جادو و خيال پردازي و اسطوره گرايي و تاريخ سازي و مظلوميت نمايي در فيلم و هنر و سينما. منتظر نظرات ارجمند شما هستم.
بهترين حرف: سعي مي كنم فيلم را عاقلانه و منتقدانه ببينم نه اينكه فيلم مرا منفعل كند. البته كتاب خواندن را بيشتر توصيه مي كنم،‏ نه هر كتابي را. اللهم اعوذ بك من علم لاينفع. گذر عمر كوتاه است ان را قدر بدانيم.


ParsiBlog.com ® © 2010